Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Чи легко кататись на сноуборді?


Чи легко кататись на сноуборді?

Чи легко кататись на сноуборді

Ви вже мабуть прочитали нашу попередню статтю про лижі, а сьогодні ми розповімо вам чи легко кататись на сноуборді, та розберемо основні моменти.

Як вже вам відомо на лижах навчитись кататись не так просто як це здається з першого погляду. З сноубордом ситуація виглядає набагато простіше. 

Чи легко кататись на сноуборді?
Чи легко кататись на сноуборді?

Взуття

Якщо порівнювати взуття для сноуборду і взуття для лиж то це небо і земля. Взуття для сноуборду дуже зручне, воно відносно мягке і чимось може вам нагадати зручні кросівки, чого не скажеш про пластмасове взуття для лиж.

Ви з першого разу в прокаті можете обрати зручне взуття для сноуборду, так як воно все добре сідає на ногу, хіба що ви виберете не по свому розміру.

Чи легко кататись на сноуборді?
Буковель

Сноуборд

Тут теж все набагато простіше ніж з лижами. Вам не потрібно вказувати свою вагу, як при катанні на лижах. Сноуборд просто підбирається вдіносно до вашого зросту.

Оптимальна довжина сноуборду, це коли дошка закінчується під вашим підборіддям, але можуть бути і трішки коротші дошки, або ж навпаки трішки довші. Це вже що і кому подобається.

На сноуборд ви станете одразу. По суті там нема що ставати. Після того як ви встали головне навчитись тримати рівновагу. Простіше це робити на прямій дорозі, без схилів.

Чи легко кататись на сноуборді?
Катання на сноуборді

Чи легко кататись на сноуборді? Одна прищебнута нога, чи дві?

Досить часто початківцям радять їздити з одною прищебнутою ногою, а другою ні, але тут є істотне але. Таким чином ви будете дуже довго вчитись, і не факт що навчитесь. 

Коли ви пристібаєте дві ноги до сноуборду все кардинально змінюється. Тому ми радимо опановувати сноуборд тільки з двома прищебнутими ногами. Ви поїдете майже з першого разу, головне твердо спріться на пяточки і повільно суньте по схилі вноз. Це буде ваша маленька перемога.

Далі ви вже навчитеся стояти на схилі, вставати, падати і тоді можна переходити до навчання «перекантовки».

Якщо коротко підвести підсумки, то так, на сноуборді лешко вчитись кататись, і набагато легше та безпечніше ніж на лижах, але обирати вам.