Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Чи легко навчитись кататись на лижах?


Чи легко навчитись кататись на лижах?

Чи легко навчитись кататись на лижах?

Давайте розберемо основні аспекти, щоб зрозуміти чи легко навчитись кататись на лижах, чи ні. Дана стаття написана з особистого досвіду опановуючи гірськолижні розваги.

Чи легко навчитись кататись на лижах?
Чи легко навчитись кататись на лижах?

Відправляючись в свою першу мандрувку кожен турист сумнівається і до кінця не розуміє що все таки буде краще в плані катання і безпечніше, ну і на чому все таки легше навчитись.

Лижі – не все так просто як може здатись

Всі чомусь вважають що на лижах найпростіше кататись, але одразу забіжимо наперед і розчаруємо вас. Лижі не так легко опанувати як може здатись на перший погляд.

Головний недолік лиж це дуже незручне взуття. Воно виготовлено з пластмаси і до кінця дня ви будете плакати від того як воно вас натре, а натре вас однозначне, адже ви не профі і точно виберете взуття не правильно. 

Чи легко навчитись кататись на лижах?
Тури в Буковель зі Львова 063-321-22-62

До того ж, взуття ви будете брати у прокаті, а таких як ви там безліч, тому основна задача прокату – швидко видати туристу спорядження і обслужити наступного туриста. Це вже згодом ви якщо опануєте лижі придбаєте собі своє взуття котре буде для вас максимально комфортним.

Палки

Що таке палки ви зрозумієте коли захочете впасти, адже тормозити на лижах не так просто, як здається на перший погляд. Перше питання котре у вас виникне падаючи тримаючи палки в руках, куди ж все таки ці палки подіти, і щоб себе ними не проштрихнути?

Вся правда чи легко навчитись кататись на лижах

От саме найосновне. Стояти на лижах ви будете, ходити з ними тягнучи ноги за собою – теж, але от що ви будете робити коли попадете на гору і почнете по схилу летіти вниз те ще питання? Падати? – ні, бо будуть палки заважати)))) Схрещувати ноги як показував інструктор – лижа на лижу наїде і ви зробите сальто))))

Чи легко навчитись кататись на лижах?
Відпочинок в Буковелі

Наступна ваша задача буде піднятись, так би мовити стати на рівні ноги. Легко це вам зробити не вдасться, так як лижі постійно їдуть, а спертись на сніг руками ви не зможете, бо в них триматимете палки. 

Підніметесь ви десь за хвилин 10, і то, в основному, з чиєюсь допомогою.  Не будемо розказувати в даній статті про численну кількість синців. Повірте, вони будуть. 

Чи захочете ви вдруге спуститись на лижах по тій же гірці – спірне питання. Доволі часто туристи несуть лижі назад в прокат, ледве не викидаючи їх по дорозі, бажаючи спробувати сноуборд.

Тури на лижі
Тури на лижі 063-321-22-62

Такі успішні історії навчання катанню на лижах не у всіх туристів бувають, але все ж таки бувають. Ми розповіли вам один з моментів, котрий вас може виникнути при спробі опанувати цей вид спорту. 

Бажаємо вам легким підйомів та нетравматичного катання! Вірте в себе!