Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Де дешево поїсти в Буковелі?


Де дешево поїсти в Буковелі?

Де дешево поїсти в Буковелі?

Пропонуємо вам розглянути варіанти де дешево поїсти на Буковелі, адже ціни на курорті справді курортні, і досить часто європейського рівня. Читайте статтю до кінця і зможете економно відпочивати на курорті.

Ресторани чи кнайпи чи будки в центрі Буковеля?

Якщо ви думаєте що в ресторанах та кнайпах Буковелю дорого, а на вуличному ярмарку дешевше ви дуже помиляєтесь.

Де дешево поїсти в Буковелі? – вуличний Ярмарок біля ялинки – дешева їжа чи ресторанні ціни?

Де дешево поїсти в Буковелі?
Де дешево поїсти в Буковелі?

Однозначно не можна стверджувати що тут дуже дешево, але і не дуже дорого. Ціни середні, але порції маленькі. До прикладу ви можете придбати за 60-80 грн 1 запечену картоплю. Чи ви неї сильно наїстесь – сумнівно. Хот доги, бургери 70-150 грн.

В цих же будках продаються вареники з різноманітними начинками. Вони смачні, але порцію скоріш за все вартує одразу замовити подвійну, або ж перепитатись яка кількість вареників йде на порцію.

Тут же продають і чебуреки ціна 35-40 грн за штуку. Одного чебурека вам точно буде мало. Тісто смачне, але начинки досить мало. Трішки нижче ми вам відкриємо таємницю де продаються найдешевші чебуреки в Буковелі та найсмачніші.

Самі смачні чебуреки Буковеля

Дана будка знаходиться навпроти готелю Патковський поруч з міні магазинчиком. В цій будці можна замовити чебуреки на 10 грн дешевші ніж в центрі буковеля, і ці чебуреки справді великі. Можна обирати начинки. Також в даній будці роблять бургери і наливають високоградусні напої. Якщо стоятиобличчям до готелю то будка розташована праворуч. На фото ви можете її бачити обгороджену деревяним парканом з трьох деревин.

Де дешево поїсти в Буковелі?
Де дешево поїсти в Буковелі?

Взагалі чередній чек на буковелі сягає 300 грн на особу, але якщо шукати то можна знайти досить демократичні ціни.

Вареники Борзо

Де дешево поїсти в Буковелі?
Де дешево поїсти в Буковелі?

Даний заклад розташований над центральним ярмарком Буковелі, то що навколо ялинки. Заклад працює по принципі бістро. Вся їжа приготована і викладена перед клієнтом. Оплата тут відбувається за грамаж. Тобто, ви берете все що бачите (вареники, сметану, оселедець, шинку) і платите за грамаж. Доволі зручна система. Плотно поїсти тут вам обійдеться в районі 200 грн.

Економні туристи звикли планувати свій відпочинок до друбниць. Вони радять брати з собою перекуси у вигляді снікерсів, горіхів, бананів та інших продуктів з високою поживною здатністю. Після такого перекусу ви вже не будете сильно голодні і зекономите бюджет.

А якщо ви хочете справді відпочити і не думати про економію – забудьте всі ці рекомендації і просто відпочивайте, обираючи те що вам по душі!