Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Харчування на курорті Буковель


Харчування на курорті Буковель

Харчування на курорті Буковель

Харчування на курорті Буковель багато кого вразить. Кого цінами, кого порціями, а кого асортиментом, ну і кого всім одразу.

Давайте розберемо основні ньюанси курортного харчування

Де дешево поїсти в Буковелі?
Їжа в Буковелі

Дорого

Якщо ви вперше відвідуєте курорт Буковель, то перше що ви помітите високі ціни, аж надто високі, де стакан звичайного кампоту може коштувати 50 грн. Ціна сосиси теж не істотно буде відрізнятись 55-75 грн. А мясо може затягнути і до 200 грн за шматок. Для когось можливо ці ціни здадуться нормальними, як для курорту.

Харчування на курорті Буковель
Харчування на курорті Буковель

В таких умовах якби ви не економили, вам в цих закладах не вдасться зекономити. До прикладу тарілка гречки, сосика, соління, кампот, хліб і 50 грам коньячку затягне на гривень 350.

Але не треба розчаровуватись, адже на курорті є варіанти де можна дешево і смачно поїсти. Серед таких закладів це варенична Борзо (знаходиться над центральною ялинкою і ярмарком Буковеля)

Малий асортимент їжі

Якщо ви обираєте заклади швидкого харчування неподалік підйомників то це завжди малий асортимент і дорогі ціни. Тут вам запропонують типове меню звичайного бістро але з справжніми ресторанними цінами.

Харчування на курорті Буковель
Харчування на курорті Буковель

Ресторани на курорті

Досить часто відпочивальники припускаються однієї помилки. Вони вважають що ціни в бістро будуть дешевші ніж в ресторані. Доволі часто по тій самій ціні що вам обійдеться обід на курорті вам обійдеться щосьцікавіше і смачніше в ресторані.

Не бійтесь порівнювати ціни і зазирати в меню – ви можете дуже сильно здивуватись

Просунуті туристи радять замовляти мясні дощечки в ресторанах, адже там багато мяса і на компанію виходить досить бюджетно. До цього туристи замовляють собі гарнір і ситно обідають. І справді, якщо ви ободнюєте мясо, то що може бути краще посмакувати засмажене мясо на мангалі милуючись карпатськими краєвидами?

Харчування на курорті Буковель
Харчування на курорті Буковель

Якщо ви вегетеріанець чи веган вам буде ще простіше. В багатьох ресторанах є спеціальне меню, адже курорт Буковель не стоїть на місці і завжди вивчає потреби своїх туристів.

Економте на питті

Візьміть з собою термокружку для гарячих напоїв (кава, чай) та якщо ви вживаєте спиртні напої в помірних кількостях – флягу. Таким чином ви зможете істотно зекономити і пити ті речі, котрі любите, а не котрі вам пропонують.