Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Львів-Буковель як доїхати до курорту?


Львів-Буковель як доїхати до курорту?

Львів-Буковель як доїхати до курорту?

Пропонуємо вам ідеальний варіант для вашого гірськолижного відпочинку. Туристична фірма Львова Levandovski Tour пропонує купити квиток на автобус Львів Буковель. Як доїхати до курорту виспаним і відпочишим? – зверніться до професіоналів з організації гірськолижного відпочинку 063-321-22-62.

Львів-Буковель як доїхати до курорту?
Львів-Буковель як доїхати до курорту? 0633212262

Щотижня наш автобус везе туристів зі Львова до Буковелю. Вам не потрібно непокоїтись як доїхати в Буковель, адже ми вас завеземо!

Тур Львів-Буковель розроблений з думкою про наших туристів!

Ми врахували всі ньюанси гірськолижного відпочинку і постарались зробити максимально комфортним наш тур.

Щотижня, в суботу в 03-00 (в ніч з пятниці на суботу) наш буковельський автобус курсує по наступному маршруту готель Львів-Костел-Героїв УПА-Кульпарківська-Наукова-Сихів (без заїзду на Іскру).

Саме на цих зупинках туристи можуть підсісти в автобус. Якщо відпочивальник має з собою спорядження – він може сміло брати його з собою. Автобус має великий багажник в котрому помістяться всі ваші речі.

Ми привозимо туристів до курорту, де вони одразу йдуть на катання.

Львів-Буковель як доїхати до курорту?
Львів-Буковель як доїхати до курорту?

Рекомендуємо нашим клієнтам скористатись ранковою акцією, що діє в касах курорту, та купити скіпаси зі знижкою.

Що стосується речей туристів, то все що їм непотрібно для катання – вони можуть залишити в автобусі. Ввечері, після катання автобус знову чекає на туристів.

Орієнтовно в 19-00 туристична група збирається та відправляється на поселення в готель. Після цього туристи мають вільний час. Найбільш активні відпочивальники після цього самостійно відправляються в Буковель на нічне катання (21-00 – 00-00).

На наступний день, в неділю, автобус зранку чекає на своїх туристів та знову везе їх до курорту. В 16-45 тур група збирається в автобусі і в 17-00 вихзд автобусу до Львова.

Забронювати тур в Буковель зі Львова можна за тел 063-321-22-62

Львів-Буковель як доїхати до курорту?
Львів-Буковель як доїхати до курорту?

Просимо зауважити, що Буковель може вносити зміни стосовно наявності поточних акцій, цін та розкладу катання. Туристична фірма надає послуги турів в Буковель, але не відповідає за зміни на курорті, та погодні умови чи непередбачені обставини, котрі можуть вплинути на розклад туру.

Розклад туру уточнюйте в менеджерів.