Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Прокат лиж Буковель


Прокат лиж Буковель

Прокат лиж Буковель

Прокат лиж Буковель має істотну кількість переваг перед туристами. Основна перевага – це надійність спорядження. Щоб звести до мінімуму ризик виникнення травм під час катання через неякісне спорядження – рекомендуємо брати його в офіційних точках прокату.

Прокат лиж Буковель
Прокат лиж Буковель

Прокат спорядження класифікується по категоріям, і від цього залежить ціна на нього. Але ціна комплекту найновішого спорядження і старішого може відрізнятись всього у 50 грн. 

Комплектація повного комплекту лижного спорядження

  • Лижі
  • Спеціальне лижне взуття
  • Палки
  • Шолом

Комплектаця повного комплекту для катання на сноуборді

  • Сноуборд 
  • Взуття для катання на сноуборді
  • Шолом

На що звернути увагу при виборі лиж?

Беручи в оренду комплект лиж вам потрібно сказати в прокаті свою точну вагу в кг, щоб вам змогли правильно налаштувати спорядження. Обираючи взуття для катання теж потрібно обирати зручне, щоб ваше катання було комфортним. Взуття не повинно тиснути вас, чи давити. Основне правило – ви повинні почувати себе зручно. Лижне взуття – пластмасове з мягкими вставками всередині.

Прокат лиж Буковель
Прокат лиж Буковель

На що звернути увагу при виборі сноуборду?

Обираючи сноуборд все значно простіше ніж з лижами. В прокатному центрі вам підберуть доску відповідно до вашого зросту. Єдине на що потрібно звернути увагу – це на взуття. Взуття для катання на сноуборді значно зручніше, ніж для лиж. Воно мягке і в ньому можна нормально ходити по курорті. З лижним взуттям трошки важче адже воно пластмасове з мягкими вставками всередині.

При виборі шолому міряйте його, а не керуйтесь тільки зовнішнім виглядом. Він має вам бути по розміру голови та зручно «сісти». Якщо ви катаєтесь в тонкій шапці – міряйте шолом на неї, щоб потім при катанні не було розбіжностей в розмірах. Якщо катаєтесь без шапки – міряйте без, але тут ви вже ризикуєте адже це не гігєнічно. 

Якщо ви ж все таки вирішили кататись без шапки під шоломом радимо вам купити собі баф – це така тканинчаста бандана – шарф. 

Всі лижники з часом переходять на власні шоломи, власне спеціалізоване взуття дбаючи про своє здоровя.

Тури в Буковель 0633212262
Тури в Буковель 0633212262

Забронювати гірськолижний тур до Буковелю зі Львова (2 денния субота-неділя) – 0633212262 Levandovski Tour.