Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Ціни Буковель


Ціни Буковель

Туристична фірма Львова – Levandovski Tour пропонуємо вам на тури найнижчі ціни. Буковель взимку манить всіх своєю красою та можливістю активно провести час.

Лижники Львова готові в 3 ночі виїзджати на курорт, щоб встигнути до 8 ранку приїхати та скористатись ранковою акцією на Буковелі. Ціни Буковелю по даній акції стають нереально привабливими.

Ціни Буковель в зимовому сезоні 2019-2020 приємно здивують туристів

У всіх бажаючих відпочити є можливість придбати дводенну путівку зі Львова до Буковеля від 850 грн. В ціну входить дорога+проживання+трансфер до підйомників в чітко зазначений час.

Ціни Буковель
Ціни Буковель – 063321-22-62

Що стосується цін на підйомники то вони стартують з 840 грн за повний день катання. Якщо ви далеко не професіонал а тільки пробуєте свої сили скористайтесь вечірнім катанням з 15-00 – 19-00, Ціна на таке катання коливається в межах 300 грн.

Також на Буковелі можна купити і разові спуски, але вони економічно не вигідні, адже один раз спуститись вам коштуватиме поза 100 грн. Вигідніше зачекати на вечірнє катання.

Безумовно, самим вигідним по ціні катанням на Буковелі є нічне з 21-00 до 00-00. Це ідеальний час, адже на трасах вже немає дітей і можна насолодитись катанням на повну. Вартість скіпасу на нічне катання коливається в межах 100-200 грн. І це справді дуже дешево.

Ті, хто вперше на Буковелі повинні для початку скористатись навчальною гіркою та навчитись стояти на лижах чи то борді. Як тільки ви опануєте перші ази – тоді вартує спуститись з навчальної гірки і оцінити свої навики катання.

Тільки після цього ми радимо переходити до спусків на справжніх гірках.

Ціни Буковель
Ціни Буковель – 0633212262

Зауважте, ми не закликаємо вас самостійно опановувати лижі чи то сноуборд. Для вашої ж безпеки радимо скористатись послугами інструкторів, які дуже швидко вас поставлять на ноги і навчать кататись. 

Великим плюс інструкторів буде те, що замовляючи їх послуги вам не потрібно купувати скіпас (абонемент на підйомники), адже інструктора будуть вас проводити по своїх скіпасах.

Навчитись кататись ви можете як у міні групах, так і індивідуально. Ціни на такі послугивам слід дізнатись в лижній чи сноуборд школі в центрі Буковелю.