Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Тур до Буковелю зі Львова


Тур до Буковелю зі Львова

Тур до Буковелю зі Львова відбувається щовихідних

До ваших послуг перевезення автобусами єврокласу в тур до Буковелю зі Львова. Для зруності туристів передбачений ранній виїзд (3 ночі) і комфортний приїзд 8 ранку, що забезпечує туристам можливість «відкатати» повний день. Швидка бронь можлива по тел: 0633212262, або ж офісі компанії (пр, Чорновола 63, 5 поверх, 13 каб)

Тур до Буковелю зі Львова
Тур до Буковелю зі Львова

Тур до Буковелю зі Львова – розклад для туристів

03-00 виїзд з початкової точки – готель Львів та переїзд наступним маршрутом – г. Львів-Костел-Героїв УПА-Кульпарківська-Наукова-Сихів (без заїзду на Санта Барбара).

08-00 орієнтовне прибуття до курорту Буковель

Після цього у туристів настає вільний час, і вони можуть йти на катання та інші розваги. Такий ранній приїзд також дає значну перевагу для відпочивальників – ранкову акцію в Буковелі.

Скориставшись ранковою акцією туристи можуть суттєво зекономити на свому катанні. Акція поширюється на скіпаси в касах Буковелю та буковельське спорядження (в офіційних точках прокату).

Тур до Буковелю зі Львова
Тур в Буковель зі Львова

В 19-00 туристи сідають в автобус та їдуть до готелю. Вам не потрібно добиратись самотужки. В автобусі передбачене багажне відділення де ви можете покласти свої лижі чи то сноуборди.

Після заселення турист має вільний час, котрим розпоряджається як йому заманеться. Як варіант це може бути:

  • Смаження шашлику (потрібно уточнити в адміністрації готелю чи там це дозволено)
  • Вечеря в колі знайомих, друзів чи інших відпочивальників
  • Повернення на схили Буковелю на нічне катання 21-00 – 00-00
  • Відвідування нічного клубу на курорті 
  • Відвідування спа комплексу Вода клуб (уточняйте години до роботи закладу)

В неділю в 07-30 збір туристів біля автобусу та переїзд до підйомників. Всі туристи котрі бажають відіспатись в готелі після активнопроведеного першого дня відпочинку мають таку нагоду, але слід памятати що в закладах розміщення діє євродоба.

Радимо вам уточнити або в адміністрації або в координатора доки вам можна безкоштовно залишатись в готелі. Якщо турист пробув понаднормово (більше євродоби) то він буде змушений доплати в готелі за понаднормовий час.

Організатори туру за це не несуть жодної відповідальності, адже туристи купуючи тур усвідомлюють що купують одну євродобу, перевезення автобусом Львів-Буковель-Львів та трансфер в чітко зазначений час до підйомників. Якщо турист не скористався хоч одним з пунктів організатори туру за це не несуть відповідальності та компенсацій туристу.