Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Тур на лижі в Буковель зі Львова


Тур на лижі в Буковель зі Львова

Тур на лижі в Буковель зі Львова можна забронювати в менеджерів Levandovski Tour – 0633212262

Туристична фірма Levandovski Tour пропонує вам щосуботи (в ніч з пятниці на суботу в 03-00) регулярний тур на лижі в Буковель зі Львова.

Забронювати тур дуже легко. Туристу слід звязатись з менеджерами туристичної фірми 063-321-22-62 залишити заявку та оплатити тур.

Тур на лижі в Буковель зі Львова
Тур на лижі зі Львова 0633212262

Дводенний тур на лижі в Буковель зі Львова можна продовжити

До ваших послуг не тільки дводенні тури, але й тури на більшу кількість днів. Розрахувати вартість турів дуже просто, в середньому це вийде 350-400 грн за день відпочинку + дорога. Точну вартість туру вам зможе підрахувати менеджер.

Levandovski Tour пропонує вам тури з гарантованим виїздом зі Львова! Вам не потрібно непокоїтись що тур скасують, адже ми лідери на ринку, і туристи обирають нас довіряючи свій відпочинок.

Їдучи комфортабельним автобусом в дорозі ви зможете відпочити перед катанням. 

Тур на лижі в Буковель зі Львова
Гірськолижні тури зі Львова 063-321-22-62

Сам дводенний тур спланований таким чином, що людина не відривається від роботи, так як виїзд у нас в ніч з пятниці на суботу в 03-00. Орієнтовний приїзд на гірськолижний курорт близько 8 ранку.

Турист в суботу має повний день для катання з 09-00 – 19-00. Але зауважте. Що в 19-00 ви вже маєте бути в автобусі, так як в цей час туристи виїзджають в готель на поселення.

Другий день (неділя) теж спланований так, що відпочивальники вранці виїзджають з готелю та катаються до 16-45. В 17-00 автобус з Буковелю виїзджає в напрямку до Львова. Якщо турист бажає залишитись зранку в готелі і відіспатись, то він може це зробити до 11-00.

Якщо відпочивальник бажає залишатись в готелі довше – йому слід звернутись до адміністрації та узгодити суму доплати, так як у всієї туристичної групи оплачена євро доба (до 11-00 наступного дня)

Тур на лижі в Буковель зі Львова
Лижні тури в Буковель

Купуючи тур, відпочивальник розуміє, що він купує дорогу в 2 сторони та проживання до 11-00 неділі. Все що він використовує понаднормово – додаткова оплата. Трансфер в турі передбачений в чітку годину. Якщо турист запізнився, забув, чи будь що інше – він добирається самостійно без компенсації грошових коштів. Поважайте себе, та інших туристів котрі приїхали відпочивати, а не всім автобусом чекати того хто запізнюється, або не збирається користуватись даною послугою!