Інфо: 063-321-22-62| Email: levandovskitour@gmail.com

м.Львів пр.Чорновола 63, 4-поверх, 406-кабінет 

Тури в Буковель зі Львова на лижі. Автобус Львів-Буковель-Львів - дводенні тури

Тури в Буковель зі Львова


Тури в Буковель зі Львова

Тури в Буковель зі Львова успішно проводяться з 2014 року. Кожного року в зимовий період ми пропонуємо тури в Буковель на вихідні, а точніше 2 денні тури (субота-неділя).

Тури в Буковель зі Львова
Тури в Буковель зі Львова щовихідних 063-321-22-62

Таким чином турист їдучи на відпочинок в Буковель має можливість не відриваючись від своєї роботи відпочити. Виїзд у нас відбувається в 03-00 в суботу зі Львова. Туристичний автобус приїздить на курорт близько 8 ранку в суботу.

Маючи повний день відпочивальник може насолодитись красою Карпатських гір і викатати на схилах повний день. Після такого активного катаннятуриста з курорту забирає трансфер і везе до готелю, а отже відпочивальник може не перейматись, так як його тур продуманий до дрібниць. На час катання турист може залишити в автобусі всі непотрібні свої речі, а ввечері їдучи в цьому ж автобусі їх забрати в готель.

Добре відпочивши в готелі, в неділю в турі є включений трансфер до підйомників. Щоправда він включений в чітко зазначеній годині. Якщо турист на нього спізнився- то добирається самостійно до підйомників.

На другий день тури відпочивальники можуть кататись до 16-45. Адже в цій годині починається зібр туристичноїгрупи біля автобусу, так як згідно розкладу туру автобус з курорту Буковель до Львова має виїхати в 17-00. При такому розкладі туру туристи повертаються у Львів близько 22-00-23-00 (залежить від стану дороги, погодніх умови та завантаженості траси в цілому).

Також турфірма Levandovski Tour пропонує тури зі Львова і на більшу кількість днів. Для цього вам слід звязатись з нашими менеджерами та обговорити деталі таких турів. Можлива організація корпоративів, або ж закритих приватних турів. Для цього вам слід сказати нашим менеджерам свої побажання стосовно відпочинку, і вони вам складуть тур вашої мрії.

Дані тури гірськолижні можна спланувати і як відпочинкові. Для цього на Буковелі є безліч варіантів відпочинку. Тут зосереджений і найбільший релакс центр Вода, в котрому можна поніжитись в гарячому джакзі на відкритому просторі з видом на гори, або ж просто поплавати в гарячому басейні будучи надворі. Температура води тут дуже висока і замерзнути нереально.

Тури в Буковель зі Львова на вихідних
Тури в Буковель зі Львова на вихідних

Купити тури в Буковель зі Львова можна за адресою пр. Чорновола 63, 5 пов., кабінет 13, або ж просто зателефонувати 063-321-22-62 і забронюватись.